Ubytování

Vinařská usedlost v Tvořihrázi

Samostatně stojící vinařská usedlost z 18.století pro 2 - 12 osob s luxusní wellness zónou a uzavřeným venkovním dvorem se nachází ve vinařské obci Tvořihráz nedaleko historického města Znojmo. Jedná se o nově a kompletně zrenovovaný objekt do podoby usedlosti 19.století v selském stylu s udírnou, grilem a pergolou porostlou vínem.

Penzion & Vinařství Lintner

Pokud hledáte změnu a chcete se oprostit od komerčního rázu dnešních velkokapacitních vinařství, pak právě tento sklípek s dlouholetou rodinnou tradicí je pro Vás to pravé. Nesetkáte se zde s objemnými nerezovými tanky, moderními technologiemi či chemickými laboratořemi, kde víno ztrácí svoji identitu. Ba naopak, každý hrozen z vlastní vinice projde rukou sklepmistra. 

Ubytování u Broučků

Příjemné ubytování na jižní Moravě v nově zrekonstruovaném objektu v turisticky oblíbené obci, která se nachází v malebném údolí řeky Jevišovky. Obec je vzdálená 14 km od města Znojma, 2 km od přehrady Výrovice, 6 km od přehrady Horní Dunajovice. Ubytování je vhodné pro turisty, cyklisty, rodiny s dětmi, seniory, motorkáře a pro všechny, kteří hledají ubytování v klidné části obce.